Portu stoczni RMG kontenera suwnica bramowa

Portu stoczni RMG kontenera suwnica bramowa

RMG kontenera suwnica bramowa, suwnic bramowych, portu stoczni suwnica bramowa producenta / dostawcy w Chinach, oferując portu stoczni Rmg kontenera suwnica bramowa, 25t stalowni elektryczne wciągarki podwójny dźwigar suwnica, ISO nowy projekt gotowy wykonane światła stal struktura magazynu i tak dalej.

Opis

Zapraszamy do konsultacji z portu stoczni rmg kontener bramowy Żuraw ceny i oferty z Henan Dowell Żuraw Co., Ltd, która jest jedną z wiodących portu stoczni rmg kontener bramowy Żuraw producentów i dostawców w Chinach, i możemy zaoferować niestandardowych produktów.

Podstawowe informacje

  • Model nr: RMG

  • Stan: nowy

  • Maksymalna wysokość podnoszenia: > 40m

  • Typ: Suwnica bramowa

  • Pojemność: 5-50 ton

  • Obciążenie robocze: A5/A6

  • Mechanizm Cross: Obracanie wózek lub nie obrotowe typu

  • Systemu alarmowego: włączone

  • Zalecane kolejowe: Qu80

  • Opakowanie transportowe: Eksportowanie opakowanie standardowe

  • Pochodzenie: Xinxiang, Henan, Chiny

  • Certyfikacja: GS, RoHS, SGS, CE, ISO9001

  • Forma pracy: Air operacji + ziemi operacji

  • Maksymalny udźwig: > 200t

  • Produkt: Port stoczni Rmg kontenera suwnica bramowa

  • Rozpiętość: up do 40m, lub wymagane

  • Dostawca napięcie: 220-440V, 50 / 60Hz, w zależności od lokalnych warunków

  • Metody kontroli: Kabina sterowania

  • System ochrony bezpieczeństwa: pod warunkiem,

  • Specyfikacja: różne

  • Kod HS: 84261930

Opis produktu

Portu stoczni Rmg kontenera suwnica bramowa

I. Opis portu stoczni Rmg kontenera suwnic bramowych

Specyfikacja1. Pojemność: 5-50 ton
2. zakres: up do 40m, lub wymagane
3. praca cło: A5/A6
4. Zasilanie: 220-440V, 50 / 60Hz, w zależności od lokalnych warunków
Aplikacjiterminalach kontenerowych, Otwórz składowiska i wzdłuż linii kolejowej do załadunku lub rozładunku kontenera
Struktura1. podwójne spawania dźwigar skrzynkowy, DIN/FEM standardowe odchylenie,
2. stalowa rura nogi. Działa na pas startowy na poziomie podłogi.
3. most jest obsługiwany przez parę sztywne nogi stalowe, które są prowadzone przez parę ciężarówek koniec wzdłuż pasa startowego, poziom podłogi
Szczegóły produkcji1. całej długości cięcia CNC dla web pełne płyty, ugięcie wysokiej dokładności
2. Wysoka jakość automatycznego spawania i kontroli NDT.
3. śrutowania Sa2.5 dla kompletny dźwigar po spawaniu, stres wydania.
4. epoksydowa cynku bogaty, wysokiej jakości obraz, 2 x 2 z 140μm
5. 10.9 Klasa wysokie napięcie śruby montażowe między dźwigar i nogi,
6. życie czas bezpieczeństwa połączenia
7. pionowy motoreduktora jazdy, bezpieczeństwa coraz mniejszej przestrzeni
8. wysoki stopień ochrony IP55, Klasa F, 40% ED

 
II. przewód zasilający i przewód sterujący wzdłuż dźwigarów
Przewód ochronny jest montowany standardowo, znajduje się wyłącznik dźwigu.
Podróży Wyłączniki krańcowe, długo i podróży y ograniczone środki wstępne i końcowe przełączniki ograniczone i zabezpieczenie przeciążeniowe.
 
III. kabina sterowania Sinokocranes RMG kontenera podnoszenia suwnicy bramowej
Dwa kroki stacji trzymać przycisk lub radość z wyłącznikiem awaryjnym
Profesjonalne fotele, regulowane i pełni obrócenie
Łatwa obsługa
Okrągłe okna, duży widok
Zakończenia przewozu wyposażone w łożyska toczne, komórkowej buforów, ochraniacze wykolejenia
 
IV. Informacje techniczne parametr żurawi RMG kontenera podnoszenia suwnicy bramowej

Po specyfikacji technicznej jest dla odniesienia.  Rozrzutnik jest dla kontenera 20', 40' i 45'.
Pojemność rozsiewaczat30.53540.550
Obowiązek pracy A6A6A6A6
Zakresm35353535
Podstawym16161616
Wysokość podnoszeniam15.415.418.218.2
PrędkośćPodnośnikiPrzy pełnym obciążenium/min12121818
Tylko z drążkiem24243636
Przy przechodzeniu przez folder60607070
Podróżowanie45454545
Całkowita mocKW~200~230~255~300
Max. Praca obciążenia kołaKN260260280300
Szyn P50P50P50QU80
Zasilanie Trzy fazy, 380V / 50HZ lub zgodnie z wymaganiami


 
 

Popularne Tagi: portu stoczni rmg kontenera suwnica bramowa Chiny, producenci, dostawcy, dostosowany, oferta, oferta, ceny

Może ci się spodobać również

Torby na zakupy